Nákup svatebních šatů

PROČ BYCH SI MĚLA KOUPIT SVATEBNÍ ŠATY PŘES ONLINE BAZAR LALA MARKET?

LALA MARKET je jedinečný online prostor, kde si díky reálným fotkám, podrobným popisem a rozšířeným možnostem vyhledávání můžete najít vytoužené svatební šaty za fantastickou cenu. Neváhejte a najděte si své vysněné šaty už dnes. Prohlédněte si celou nabídku svatebních šatů.

MOHU SI SVATEBNÍ ŠATY PŘES LALA MARKET PŮJČIT?

Na stránce LALA MARKET jsou všechny nabízené svatební šaty určené pouze k prodeji.

Možná budete překvapeni, ale je možné, že si u nás najdete šaty, za které zaplatíte méně, než kdybyste si je půjčili. Navíc vypůjčení šatů je omezené. Šaty můžete mít jen na pár dní a musíte dávat velký pozor, abyste je během svatby nepoškodili a vrátili v původním stavu.

Pokud si šaty koupíte, nemusíte se starat o nic, pouze se cítit krásné a užívat si svůj velký den.


MÁTE KAMENNOU PRODEJNU?

LALA MARKET je online second hand svatebních šatů a kamennou prodejnu nemá. Nabízené šaty si můžete prohlédnout z jakéhokoli místa a v jakémkoliv čase. Nabídka je zobrazena 24 hodin denně / 7 dní v týdnu.


JAKÉ JSOU POPLATKY PŘI NÁKUPU SVATEBNÍCH ŠATŮ PŘES LALA MARKET?

Nulové náklady, žádné provize a žádné skryté poplatky!
Jediné, co musíte zaplatit jsou, vaše svatební šaty, případně náklady za doručení šatů, pokud se s prodávajícím nedohodnete jinak. Platíte jen prodejci, od kterého si šaty kupujete.


JAK ZJISTÍM, ZDA BUDOU VYBRANÉ SVATEBNÍ ŠATY SKUTEČNĚ VYPADAT TAK JAK JSOU ZOBRAZENÉ A POPSANÉ V NABÍDCE?

Doporučujeme vám pořádně si prohlédnout nabídku šatů - fotografie, detaily a popis nabídky.

Komunikujte s prodejcem přes naši zabezpečenou platformu zasílání zpráv a ptejte se na všechny informace, které potřebujete o šatech vědět. Teprve když si budete jistá, domluvte se s prodejcem na samotném prodeji.


JAK MOHU KONTAKTOVAT PRODEJCE? 

Pokud se vám zalíbí nějaké šaty a chcete se zkontaktovat s prodávajícím, stačí kliknout na tlačítko "KONTAKTOVAT PRODÁVAJÍCÍHO". Takovým snadným způsobem můžete s prodávajícím soukromě komunikovat prostřednictvím naší zabezpečené platformy pro zasílání zpráv a dohodnout si všechny podmínky prodeje.


MOHU SI SVATEBNÍ ŠATY VYZKOUŠET? 

Pokud si najdete své vytoužené svatební šaty, obraťte se na prodejce prostřednictvím naší soukromé platformy pro zasílání zpráv, požádejte o všechny potřebné informace a pokud je to možné, domluvte si osobní schůzku. Při osobním setkání si můžete šaty vyzkoušet, přímo za ně zaplatit a odnést si je domů. Rozhodně budou spokojeny obě strany.


POTŘEBUJI KOUPENÉ SVATEBNÍ ŠATY VYČISTIT NEBO JSOU UŽ PROFESIONÁLNĚ OČIŠTĚNÉ? 

V popisu všech nabízených šatů se uvádí zda byly nebo nebyly šaty profesionálně očištěné. Väčšina svatebních šatů je odborně vyčištěna. Pokud ne, mělo by se to odrazit na ceně šatů.


KOLIK BYCH MĚLA ZA SVATEBNÍ ŠATY ZAPLATIT? 

Záleží na svatebních šatech, které kupujete. Pokud jsou šaty nové, cena bude vyšší. Při použitých nebo vzorových svatebních šatech můžete počítat s většími slevami. Záleží na prodejci, který si cenu za šaty určuje podle vlastního uvážení.

Ceny jsou jasně vyznačeny při každé nabídce. Pokud se vám zdá cena za svatební šaty vysoká, zkuste se dohodnout s prodejcem na snížení požadované ceny.


KDO PLATÍ PŘEPRAVU? 

Obvykle platí poplatky za přepravu kupující. Vždy se zeptejte prodávajícího na přepravní cenovou nabídku, protože právě on vám bude posílat vaše svatební šaty. Doporučujeme vám dohodnout se na přepravě, kde je možné balík pojistit a sledovat.


POMÁHÁ LALA MARKET PŘI ÚSPĚŠNÉM OBCHODE ZAJISTIT PLATBU A PŘEPRAVU?

Plníme pouze funkci zprostředkovatele, který vytvořil jedinečné zázemí pro nevěsty, které chtějí prodat nebo koupit svatební šaty. Na samotném obchodě či přepravě se nezúčastňujeme žádným způsobem. Za cenové, platební a přepravní podmínky si odpovídají prodávající a kupující.