Věnováno nám, ženám!

Věnováno nám, ženám!

Věnováno nám, ženám!

Ženy, krásné citlivé bytosti snící o nádherných momentech a dokonalém životě. Ano, to jsme my. Sníme, prociťujeme, milujeme a toužíme být krásné pro sebe i pro okolí. Každá z nás ve svém životě nejednou snila o dokonalé svatbě v nádherných svatebních šatech. A mnoho z nás o tomto výjimečném svatebním dni sní dodnes. Včetně mě!

Nápad vytvořit jedinečný koncept jen pro nevěsty vznikl velmi přirozeně. Když jsem měla svůj "snící den" a začala hledat šaty, ve kterých bych se jednou možná chtěla vdávat, zjistila jsem, že najít svatební šaty s potřebnými informacemi a cenami je velmi komplikované, dokonce ve většině případů nemožné. Ptala jsem se sama sebe proč a dnes jsem zato velmi vděčná, neboť díky tomuto nedostatku vznikl LALA MARKET - Online second hand svatebních šatů. Je pro nás všechny, které chceme být nevěstami a chceme si srozumitelným a jednoduchým způsobem najít vysněné svatební šaty, a také pro ženy, které již nevěstami byly a chtějí své šaty a zkušenosti posunout dále.

Samotný koncept je vytvořen jasně a srozumitelně pro stranu kupujících i pro stranu prodávajících. Pro využívání všech možností, které LALA MARKET nabízí, je třeba vytvořit si v obou případech bezplatnou registraci. Prodávající si mohou vytvořit svou jedinečnou nabídku díky detailně připravenému formuláři a kupující se podle potřeby mohou kontaktovat s nevěstami prostřednictvím naší zabezpečené platformy pro zasílání zpráv. Přidali jsme i kolonku recenzí, abychom se na základě vašich hodnocení mohli dále posouvat a zlepšovat. Samozřejmě jsme aktivní i na sociálních sítích a budeme rádi, pokud díky vašim příspěvkům a reakcím vytvoříme velkou svatební komunitu, která si bude vzájemně pomáhat a předávat zkušenosti.

Jsme na začátku dlouhé cesty, ale v koutku srdce věřím, že to má smysl. Těším se na všechny nové zážitky :)

bea

Také se vám může líbit