Veronika Kostková wedding atelier

Veronika Kostková wedding atelier

Milé lala nevěsty a čtenářki. V našem posledním blogu, kde jsme vytvořili výběr krásných svatebních nabídek, které nevěsty přidaly v loňském roce, jsme také psali o tom, jak je důležité žít ekologičtěji, a to i v rámci módy. Kromě nákupu oblečení, stejně jako svatebních šatů, v second handech a bazarech můžete najít například i místního návrháře, který vám svatební šaty ušije podle vašich představ. V rámci naší podpory místních návrhářů bychom vám dnes rádi představili šikovnou a sympatickou návrhářku svatebních šatů.

"Jmenuji se Veronika Kostková a jsem okouzlena krásou," takto se představuje na svých webových stránkách, kde najdete veškerou její tvorbu, proces tvorby jednotlivých kousků pro nevěsty, ale také proč a jak se dostala k navrhování svatebních šatů. Každý vnímá krásu jinak, každý se zaměřuje na jiné detaily a zachycuje ji jiným způsobem. Veronika si našla svůj vlastní styl a zaměření a její pojetí krásy nás neuvěřitelně okouzlilo. Svatební šaty vzniklé pod jejíma rukama jsou originální, ženské a přitom něžné. Každý model je dotvořen velmi nápaditými detaily, které z každých svatebních šatů dělají doslova umělecké dílo, které vás zaujme na první pohled.
K tvorbě svatebních šatů přistupuje z našeho pohledu krásným způsobem. Tvorba svatebních šatů pro každou ženu je pro ni výsadou, záležitostí důvěrného vztahu mezi ní a budoucí nevěstou. Podle jejích slov je pro ni neskutečné, že její šaty mohou být součástí příběhu lásky. Několik kousků z Veroničiny dílny najdete také mezi nabídkami v našem online second handu. Doufáme, že tyto šaty budou součástí dalšího, možná nejen jednoho, milostného příběhu některé z vás.


Svatební kolekce 2022 "Sirene"

Kromě Veroniky bychom vám rádi představili také kousek její práce, a to pár svatebních modelů ze svatební kolekce "Sirene" z roku 2022. Podle jejích vlastních slov je tato kolekce inspirována mystickou, něžnou a svůdnou Sirénou, která vábí něžným půvabem mořské panny a přitahuje svým odvážným barokním půvabem. Podívejte se na několik modelů, které jsme pro vás vybrali.


Celou kolekci "Sirene" Veroniky Kostkové, stejně jako všechny ostatní, najdete na jejích webových stránkách.

Veronice přejeme hodně inspirace při tvorbě dalších jedinečných svatebních šatů pro budoucí nevěsty a krásné a usměvavé dny :)


Zdroj: www.veronikakostkova.com

Také se vám může líbit