Svatba podle Michaely a Gabriela

Svatba podle Michaely a Gabriela

Milé čtenářky, jsme šťastné, že se další krásná nevěsta rozhodla prodat své svatební šaty prostřednictvím našeho LALA MARKET second handu. V šatech Brie značky Eva Lendel byla vskutku nádherná! Rovněž nás těší, že se chce s vámi podělit o příběh lásky s jejím manželem a o zkušenosti s plánováním svatby. Tento blog je pro vás, milé nevěsty. Možná právě v následujících řádcích najdete inspiraci na svatební výzdobu či květiny, nebo fotografa, který zachytí váš svatební den :)

Miška už své krásné svatební šaty prodala. Pokud i vy prodáváte svatební šaty přes LALA MARKET a máte zájem o svatební blog o vaší svatbě, vyplňte tento dotazník a LALA MARKET tým se o vše postará :)


Michaela a Gabriel

Tento příběh lásky je jako z romantického filmu. Miška to vystihla velmi jednoduše: "Bláznivě zamilovaná už ve dvanácti." Veru tak. Michaela se do svého manžela Gabriela zamilovala, dá se říci, na první pohled. Už čtrnáct let je mužem jejích snů. Žádný jiný neměl u Mišky šanci, protože její srdce patřilo od počátku jen jednomu. Gabrielovi to trvalo trošku déle, přece jen Michaela byla velmi mladá na vztahy. Po několika letech poznávání se však začaly tvořit pár a letos zpečetili svou lásku manželským slibem v Kostele svatého Martina v Lipanech na Slovensku :)

Svatební den si plánovali sami. Jelikož se Miškia sestra vdávala teprve nedávno, díky svým zkušenostem jí ve hodně věcech poradila a pomohla. Michaela měla jasno v tom, jakou barvu mají mít šaty družiček. Smaragdově zelenou barvu využili i šikovné ruce žen z indecor.sk, které se postarali o krásnou výzdobu, kde k zelené doplnili i bílou a zlatou. V těchto barvách se také nesly ručně vyráběné náramky pro družičky. Vše spolu krásně ladilo.

Jak jsme již zmínili, Michaela se vdávala v nádherném modelu Brie mladé svatební značky Eva Lendel. Se šaty si spoustu starostí nedělala. Po krátkém prohlížení svatebních šatů na internetu ji okouzlily právě tyto. Šaty si nechala salonem ušít na míru a poprvé si je vyzkoušela jen několik dní před svatbou. Tento malý risk se jí vyplatil. Šaty jí seděly jako ulité. Nevěsta po půlnoci opět zazářila, když se převlékla do dalších třpytivých šatů, tentokrát ze salonu Vivien. Můžeme konstatovat, že Miška má opravdu dobrý vkus a během celého večera měla neuvěřitelný šmrnc a noblesu!

Všechny krásné fotografie, které můžete vidět, vyhotovili šikovní bratři z Global Diamonds. Svatební fotografování novomanželů uskutečnily v zámečku Péchy v obci Hermanove na Slovensku, kde je prostředí interiéru i exteriéru velmi pěkné a mnoho párů se rozhodlo pro svatební fotografie právě na tomto místě. Krásnou vzpomínkou na svatební den je i krátký videoklip ze svatby, který si také můžete prohlédnout a inspirovat se pro svůj svatební den.

Kromě rozbití talíře, který přináší novomanželům harmonický společný život, nevěstu o půlnoci vytancovali všichni svatební hosté při tradičním půlnočním tanci, při kterém se podle tradic z nevěsty stala žena. Tančila v jedinečném vyšívaném kroji. Byl to dar od její tety. Velkou ozdobou byla barevná květinová čelenka se stuhami, která nevěstě nesmírně slušela.

Během svatby tohoto krásného páru padal déšť. I to prý přináší do manželsva štěstí. A my věříme, že společný život Michaely a Gabriela bude šťastný, krásný a plný úsměvu a lásky :)


Svatební dodavatelé

Místo obřadu:Kostel sv. Martina v Lipanech
Místo hostiny:
Restaurace XXL
Výzdoba:
indecor.sk
Květiny:
Kvetinárstvo L+P Kandráč
Zákusky:
Hana cakes
Foto a video:
Global Diamonds s.r.o.
Místo svatebního fotografování:
Zámeček Péchy
Hudba:
ĽH Verbunk
Svatební šaty
Boginya Weddingdress
Popolnočné šaty:
Svatební salon Vivien
Svatební účes:
Look style
Svatební líčení:
Mária Balušinská
Řasy a nehty:
Art Cristy


Svatební fotografie

I vy se chcete podělit o své zkušenosti se svatbou a inspirovat budoucí nevěsty? Vyplňte tento dotazník a LALA MARKET tým se o vše postará :)

Také se vám může líbit