Pronovias - svatební šaty snů

Pronovias - svatební šaty snů

Milé dámy, přinášíme vám kousek historie a pozadí další oblíbené a proslulé značky svatebních šatů, která patří mezi špičku v módním průmyslu - španělský Pronovias.

Pronovias je rodinná firma, která započala v prestižním obchodě El Suizo, který založil Alberto Palatchi Bienveniste v roce 1922 v Barceloně. Specializoval se na krajky, výšivky a vysoce kvalitní hedvábné tkaniny. V roce 1964, kdy se připojil Alberto Palatchi Ribera, byla společnost revolucionářem ve vývoji první konfekční svatební módy, která zpřístupnila svatební šaty všem ženám.

Z toho, co začalo jako rodinný podnik, později vyrostl Pronovias. Na mezinárodní trh vstoupila firma v roce 1977. Byla průkopníkem v oblasti franšízového podnikání. První obchod tohoto druhu firma otevřela v Nizozemsku. Od sedmdesátých let má Pronovias síť 50 franšíz, která sdílí hodnoty a know-how svých vlastních obchodů a zaručuje jedinečný zážitek z nakupování, který zasáhl všechny kouty světa. Ve světě vede se svou rozsáhlou distribuční sítí s více než 4 000 prodejními místy ve více než 105 zemích, včetně České republiky.

Pronovias popisuje své svatební šaty jako šaty snů. Vytváří designy, které dokonale vystihnou podstatu každé ženy. Portfolio této značky tvoří propracované róby, ale i jednoduché elegantní šaty. V jednotlivých kolekcích najdete nadčasové siluety, smyslné styly i sofistikované modely svatebních šatů.


I slovenské a české nevěsty sáhli po svatebních šatech této prestižní značky. Některé z nich se rozhodli pro prodej šatů právě přes náš LALA MARKET. Prohlédněte si naši nabídku svatebních šatů značky Pronovias, možná natrefíte na šaty vašich snů :)


KOLEKCE ATELIER HOLLYWOOD GLAMOUR


KOLEKCE PRIVÉE PREMIERE


KOLEKCE PRONOVIAS CONTEMPORARY GODDESS


Zdroj: www.pronovias.com

Také se vám může líbit