Svatba podle Mišky a Mariána

Svatba podle Mišky a Mariána

Milé nevěsty, přinášíme vám další blog od manželů, kteří vás mohou svým příběhem lásky a zkušenostmi s plánováním svatby inspirovat při svatebním dni, na který se vy teprve připravujete.

Pokud máte i vy zájem o svatební blog o vaší svatbě, vyplňte tento dotazník a LALA MARKET tým se o vše postará :)

Svatební šaty Milla Nova, které měla ve svůj velký den oblečené nevěsta Michaela, si můžete koupit přímo od ní prostřednictvím našeho bazaru LALA MARKET. Celou nabídku a kontakt na prodávající Mišku naleznete zde.


Michaela a Marián

Nádherný pár Miška a Marián je dalším, který se rozhodl podělit o své vzpomínky a zkušenosti se svatbou a inspirovat vás - budoucích novomanželů.

Tato sympatická dvojice se seznámila před téměř sedmi lety na koleji v Bratislavě. "Moje spolubydlící byla jeho spolužačka a v té době byl do ní zamilovaný. Ale věci se nakonec vyvinuly jinak :) "napsala Michaela.

Svatební den si naplánovali sami, s pomocí známých a rodiny. Kamarádi, kteří měli svatební plánování již za sebou, jim dali tipy a poradili jim při výběru dodavatelů. Jelikož je nevěstin bratr grafický designér, o návrh designu svatebních tiskovin se postaral on.

Nevěsta Miška měla už před výběrem svatebních šatů představy o tom, v jakých šatech se chce vydávat: "Od začátku jsem věděla, že chci šaty s dlouhým rukávem. Původně se mi můj model až tak nelíbil. Vyzkoušela jsem dohromady 5 šatů, a hned po odzkoušení těch mých jsem věděla, že jsou to ty pravé a už jsem ani nechtěla dál zkoušet. " Zvolila si svatební šaty známé značky Milla Nova, které si objednala z internetu přímo od výrobce. A zvolila dobře, byla vskutku nádhernou nevěstou!

Svatební obřad, jakož i hostina se konaly v slovenské obci Bzenica, v okrese Žiar nad Hronom. Svatební tiskoviny spolu s výzdobou a svatební kyticí byly sladěny v jemné barevné kombinaci bílé a zelené. Výzdobu a kytici dodal Nezábudkin Ateliér, jehož portfolio tvoří krásné naturální dekorace.

V Žiari nad Hronem našli i DJ-e Faba, jehož vřele doporučují. Díky němu se hosté bavili a tančili do časného rána: "Hosté jsme z parketu museli vyhánět o půl sedmé ráno :D" vzpomínají manželé.

Nesmíme zapomenout zmínit šikovného fotografa Petra Kováče, díky kterému máme možnost prohlédnout si galerii svatebních fotografií nevěsty Mišky a Mariána a přenést se s nimi zpět do jejich velkého svatebního dne.

Michaela a Marián, děkujeme vám, že jste se s námi podělili o vaše zkušenosti a přejeme vám nekonečnou lásku :)


Svatební dodavatelé

Místo obřadu:
Kostol sv. Alžbety, Bzenica
Místo hostiny:
Kultúrny dom, Bzenica
Výzdoba a květiny:
Nezábudkin Ateliér
Candy bar:
My Little Bakery Levice
Foto:Peter Kováč
Hudba: DJ Fabo
Svatební šaty:
Milla Nova
Svatební účes:
Esposa - Hairstudio Lucia Tóthová
Svatební líčení:
Martina Wachalova
Nehty:
Aivlis Nails Levice


Svatební fotografieMiškine okouzlující svatební šaty si můžete zakoupit zde prostřednictvím LALA MARKET.

I vy se chcete podělit o své zkušenosti se svatbou a inspirovat budoucí nevěsty? Vyplňte tento dotazník a LALA MARKET tým se o vše postará :)

Také se vám může líbit