Svatba podle Zuzky a Matěje

Svatba podle Zuzky a Matěje

Milé nevěsty, přinášíme vám nový koncept blogu o jednom z nejkrásnějších dní každé ženy - o vašem svatebním dni. Svatba je jedinečným dnem, na který se nezapomíná. Už jako malé holčičky jsme snili o tom, jak kráčíme v nádherných bílých šatech s kyticí květin v barvách, které ladí k našim doplňkům, směrem k oltáři, kde nás čeká náš princ. Nebo o malé svatbě v kruhu nejbližší rodiny a přátel někde v horách či na pláži. Ať už jsou naše představy o svatbě jakékoliv, každá z nás chce během tohoto dne vypadat krásně a cítit se výjimečně.

Tento blog není o nás, ale o vás, milé nevěsty - o vašich svatebních přípravách, zkušenostech s plánováním a momentech, které se spojují s dnem vaší svatby. Dáváme vám prostor na to, abyste si váš nezapomenutelný den touto formou zvěčnili, připomněli si ho, podělili se o něj a inspirovali ženy, které se nevěstami teprve stanou. Kromě toho máte jedinečnou příležitost odprezentovat svatební šaty, které nabízíte na prodej přes LALA MARKET. Každé svatební šaty jsou jedinečné a každá nevěsta v nich píše svůj příběh. Podělte se se světem o ten svůj a posuňte šaty dál, aby v nich další nevěsta mohla napsat další.

Máte zájem o svatební blog o vaší svatbě? Vyplňte tento dotazník a LALA MARKET tým se o vše postará :)


Zuzka a Matej

Těší nás, že se s námi o své svatební momenty podělila nevěsta Zuzka. Ona už své svatební šaty prostřednictvím LALA MARKET prodala. Její krásná prodejní nabídka okouzlila kupující v ten samý den, kdy ji vytvořila. Byla nádhernou nevěstou! Pro nás všechny může být inspirací nejen v rámci svatebního dne, ale i v jejím přístupu při prodeji svatebních šatů. Vytvořila poutavou nabídku šatů s fotografiemi, které okamžitě zaujmou. Prohlédněte si její svatební nabídku a nechte se inspirovat.

Zuzka a Matej tvoří velmi sympatický pár. Před svatbou byly partnery již několik let. Na jejich první rande si Zuzka vzpomíná velmi dobře. Její partnerovi se ji podařilo polít nápojem. Naštěstí ji to neodradilo a dnes na to oba vzpomínají s úsměvem. Matej ji požádal o ruku na místě, kde se dali dohromady. S plánováním svatby jim pomáhali rodiče, ale hlavní slovo měla nevěsta a ženich. Zuzčina kamarádka Nikol, která je velmi šikovná, s ní vytvořila návrh svatebních oznámení, a rovněž jmenovek. Také měla na starosti celou výzdobu. Vše spolu krásně ladilo ve vínových odstínech. V těchto barvách byly sladěny i družičky. Nevěsta si k ním doladila vínové lodičky :)

Zuzka se vdávala v nádherných svatebních šatech Cesarina značky Daniela Di Marino, které jí neuvěřitelně slušely. Někdo hledá ty pravé šaty i několik týdnů, Zuzce se to podařilo za jeden den. Vyzkoušela si jen čtyři svatební šaty a hned věděla, že našla ty pravé. Po půlnoci se převlékla do dlouhých třpytivých stříbrných šatů, ve kterých vypadala také úžasně.

Snoubenci si to vymysleli velmi šikovně. Svatební obřad se konal v kostele sv. Anny v Lúčke na Slovensku. Po obřadu se novomanželé a všichni hosté přesunuli jen o pár metrů. Svatební oslavu měli totiž v kulturním domě hned vedle kostela. Netrvalo dlouho a pár tancoval svůj první novomanželský tanec. Když se píseň blížila ke konci, vysypaly se na nich malé bordovo-bílé balónky. Nevěsta Zuzka na tento romantický moment, kdy spolu vtancovali do společného života, nikdy nezapomene :)

Ani na jejich svatbě nechyběly tradice. Hned po příchodu do svatební sálu předvedli, že jsou skvělý tým a za krátkou chvíli zamétly střepy rozbitého talíře, které jim do manželství přinesly štěstí a harmonii. Nevěsta nevynechala ani takzvaný "redový tanec", který symbolizuje přeměnu nevěsty na ženu.

Zuzka a Matej, děkujeme za váš čas a ochotu podělit se s námi o vaše zkušenosti, které jistě inspirují nejeden pár. Přejeme vám do společného života hodně lásky a krásné manželství :)


Svatební dodavatelé

Místo obřadu: Kostol sv. Anny, Lúčka
Místo hostiny:
Kultúrny dom, Lúčka
Výzdoba:
indecor.sk
Květiny:
Kvety PR
Koláče:
Cukrárenská výroba Lipovská
Candy bar:
Silvia Porembová Goliašová
Foto a video:Global Diamonds s.r.o.
Hudba: Duo Spectrum + DJ Róbert Varga
Svatební šaty:
Boginya Weddingdress
Popolnočné šaty:
Svadobný salón Vivien
Svatební účes:
Kaderníctvo Ornatrix
Svatební líčení:
Mária Balušinská
Řasy:
ArtCristy
Nehty:
Diana Argalassyová


Svatební fotografie


I vy se chcete podělit o vaše zkušenosti se svatbou a inspirovat budoucí nevěsty? Vyplňte tento dotazník a LALA MARKET tým se o vše postará :)

Také se vám může líbit